Рукавиці відтепер здатні замінити фен

" data-yashareImage="http://lissovaslobidka.com/wp-content/uploads/2015/01/rukavyci-sushky.jpg">

Фен ймовірно відійде у минуле після появи цих дивовижних екологічно чистих рукавиць. Вони створені з високотехнологічних мікроволокон, які висушують волосся вдвічі швидше, аніж рушник.

Ці смішні на вигляд великі рукавички створені спеціально для сушіння волосся без використання фена, який, як відомо, шкідливий, тому що пересушує волосся і сприяє його пошкодженню. Рукавиці ж є екологічно чистою альтернативою традиційному рушникові для ванної, створеним з високотехнологічних мікроволокон.

На вигляд рукавиці як звичайнісінькі, але вони мають здатність висушувати волосся вдвічі швидше за рушника. Справа в тому, що їх мікрофібра спеціально розроблена для поглинання води і висушування волосся.

Рукавиці прекрасно справляються навіть з видаленням продуктів для стайлінгу волосся, наприклад гелю і спрею, зазначає medinfo.

За словами онлайн-рітейлера, який зараз продає ці рукавиці у Великобританії за 13 фунтів, його товар — найкращий засіб для швидкого сушіння волосся там, де немає часу чекати природного висихання.

«Головна відмінна особливість рукавиць полягає в тому, що вони абсолютно не завдають шкоди волоссю, на відміну від фена, — зазначає онлайн-тренер. — При виготовленні рукавиць була використана ексклюзивно розроблена технологія мікрофібри. Крім сушіння волосся, рукавиці можна використовувати і для стайлінгу. Вони добре скручують волосся, створюючи ефект кучерів».

Джерело: http://expres.ua/tech